WEBY - JAKR

Ing. Jaroslav Krajíček - JAKR
JAKR
Chomutov - CZ
Title
Přejít na obsah
WEBY
webové stránky, domény, webhostig
Tvorba webů na zakázku
Návrh a tvorba běžných webových stránek,  webových prezentací firem i osob.
Fotografie ateliérové, interiérové i exteriérové. Webová grafika a design.
Domény, hosting
Pomoc při zřizování domén, webhostingů, emailů, webmailů a pod.
Zajištění uložení a správy domén a webhostingů a emailserverů.
WEBOVÉ STRÁNKY tvorba
Konzultace a návrh řešení
V první řadě spolu probereme účel aplikace, vaše představy a analýzou ověříme váš nápad společně s jeho maximálním potenciálem.
Na základě konzultací a provedených analýz vytvoříme návrh struktury vaší aplikace. Ten společně projdeme a v případě potřeby upravíme.
Design a vývoj webu
Jakmile víme, jak má aplikace fungovat a co má umět, přichází na řadu návrh designu. Ten vám odprezentujeme a následně zapracujeme vaše podněty.
Po odsouhlasení designu začíná samotný vývoj. V průběhu této fáze vás budeme pravidelně informovat a prezentovat hotové úseky webu.
Předání a podpora
Když je vývoj dokončen a vše funguje jak má, aplikaci vám předáme. Pomůžeme vám s jejím provozem a budeme ji průběžně aktualizovat.
GRAFIKA, FOTO

GRAFIKA

pro webové stránky i firemní dokumenty mohu zpracovat design a grafiku na různých grafických programech pro tvorbu a úpravu grafiky, webů v HTML i PHP nebo tvorbu designových šablon pro weby.
FOTOGRAFIE
pro pro firemní i osobní dokumenty a weby mohu nafotit objekty i osoby kvalitním fotoaparátem (zrcadlovka CANON DX7 mark II s profesionálním objektivem i bleskem), případně nafotit ateliérové či produktové foto. Fotografie lze ořezat a upravit do konečné podoby pomocí legálního software pro úpravu fotografií.TVORBA WEBŮ NA ZAKÁZKU
ukázka posledních vytvořených webových stránek
WEBOVÉ STRÁNKY, GRAFIKA, FOTO
PPotřebujete jednoduché moderní webové stránky? Chcete vytvořit webovou przentaci osobní, podnikatelskou nebo firemní. Není nic jsednoduššího,než se na mne obráti :-).

Máte požadavky na kvalitní WEB? Kontaktujte mě :-)
JAKR - Ing. Jaroslav Krajíček
Ing. Jaroslav Krajíček - JAKR
Kosmonautů 4093
430 01 Chomutov
CZECHIA
INFO@JAKR.CZ
Created by: Ing. Jaroslav Krajíček - JAKR
Návrat na obsah