PRODEJ/SERVIS - JAKR

Ing. Jaroslav Krajíček - JAKR
JAKR
Chomutov - CZ
Title
Přejít na obsah
PRODEJ
NOVÁ I REPASOVANÁ IT technika
Neuvěřitelně široký sortiment nové výpočetní techniky a spotřebního materiálu od největších český distributorů IT a CE technologií. Např. kompletní sortiment firmy ATCOMPUTERS a dalších českých IT/CE distributorů.

Široká nabídka repasované výpočetní techniky z bank a dalších institucí, které IT technolige pravidelně obměňují. Jde kvalitní značkovou techniku, která běžnému uživateli slouží ještě mnoho let. Možnost prodloužené záruky za příplatek (1 až max 5 let).
NOVÁ IT TECHNIKA
Počítače, notebooky a tablety zavedených počítačových značek, jako ACER, ASUS, APPLE, DELL, HP LENOVO, MSI, TRILINE, X-DIABLO atd.

Tiskárny, scannery a kopírky firem Brother, Canon, Epson, HP, OKI, XEROX a další, včetně dodávek originálního i kompatibilního spotřebního materiálu.
Komponenty a periférie široké palety značek, kvality i cen.

Datové servery především HP, DELL a LENOVO na platvormě Windows server. Disková pole. Pasivní i aktivní prvky počítačových sítí světových značek CISO,DELL, HP, MIKROTIK, T/P-LINK, UBIQUITI, ZYXEL a dalších.
REPASOVANÁ IT TECHNIKA
Počítače, notebooky a servery kvalitních výrobců DELL, HP, LENOVO,

Tiskárny, multifunkce a monitory

Záruka 12 - 60 měsíců.
FACEBOOK JAKR
INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE CHOMUTOV
Dlouhá cesta vývojem informačních technologií od sálových počítačů přes domácí počítače až po nejmodernější ultravýkonné IT technologie v dnešních počítačích, noteboocích a serverech, umělou inteligenci a IOT. To je přelomová historie vývoje technologií i lidstva.
IT SERVIS / IT OUTSOURCING
Přenechte starosti o IT technoloige na spolehlivém partnerovi. O výpočetní techniku se starám již déle než třicet let. Firmám, podnikatelům, živnostníkům, ale třeba i úřadům, školkám i školám mohu nabídnou kvalitní IT servis a dodávky výpočetní techniky i spotřebního materiálu. Jsem schopen i navrhnout IT infrastrukturu na míru od kanceláří, až po počítačové střední sítě s datovými rozvaděči a servery.

Máte požadavky na kvalitní IT SERVIS? Kontaktujte mě :-)
JAKR - Ing. Jaroslav Krajíček
Ing. Jaroslav Krajíček - JAKR
Kosmonautů 4093
430 01 Chomutov
CZECHIA
INFO@JAKR.CZ
Created by: Ing. Jaroslav Krajíček - JAKR
Návrat na obsah