O NÁS - JAKR

Ing. Jaroslav Krajíček - JAKR
JAKR
Chomutov - CZ
Title
Přejít na obsah
O NÁS
VĆE NEŽ 30 LET PRAXE V OBORU INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ
Více jak 30 let praxe v oboru počítačů, počítačových sítí a serverů, a středních počítačových programů, programování a nasazování informačních systémů. Vytvořili jsme spoustu malých a středních  sítí v Chomutově a okolí, o to od Karlových Varů, přes Ústí nad Labem, přes Prahu, Plzeň, ale i třeba v Brně apod. Specializace na Windows servery, pracovní stanice s operačními sytémy Windows a strukturované sítě, komunikační servery a webové technologie. Začínal jsme s DOSem, PC IBM XT a koaxiálními kabely v sítích :-) Dnes nejmodernější počítače, notebooky, tablety, multifunkce, strukturované sítě a výkonné značkové servery.
POČÍTAČE  A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Prodej počítačů a jejich komponentů, tiskáren i ostatních počítačových periférií. Konzultace k pořizování informačních technologií. Prodej a instalace programového vybavení.

Projekce, instalace, konfigurace a správa firemních počítačových sítí LAN i WAN. Návrh konfigurace, instalace a údržba datových a komunikačních serverů.
WEBY, DOMÉNY, HOSTING

Návrh a tvorba běžných webových stránek,  webových prezentací firem i osob.

Pomoc při zřizování domén, webhostingů, emailů, webmailů a pod. Zajištění uložení a správy domén a webhostingů.

Webová grafika a fotografie pro web i design.


INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE CHOMUTOV
Dlouhá cesta vývojem informačních technologií od sálových počítačů přes domácí počítače až po nejmodernější ultravýkonné IT technologie v dnešních počítačích, noteboocích a serverech, umělou inteligenci a IOT. To je přelomová historie vývoje technologií i lidstva.
IT SERVIS / IT OUTSOURCING
Přenechte starosti o IT technoloige na spolehlivém partnerovi. O výpočetní techniku se starám již déle než třicet let. Firmám, podnikatelům, živnostníkům, ale třeba i úřadům, školkám i školám mohu nabídnou kvalitní IT servis a dodávky výpočetní techniky i spotřebního materiálu. Jsem schopen i navrhnout IT infrastrukturu na míru od kanceláří, až po počítačové střední sítě s datovými rozvaděči a servery.

Potřebujete IT TECHNIKU, SERVIS nebo WEB? Kontaktujte mě :-)
JAKR - Ing. Jaroslav Krajíček
Ing. Jaroslav Krajíček - JAKR
Kosmonautů 4093
430 01 Chomutov
CZECHIA
INFO@JAKR.CZ
Created by: Ing. Jaroslav Krajíček - JAKR
Návrat na obsah